Završio drugi Rukomet u srcu, prva mjesta otišla u Skopje i Škofja Loku

handballinmyheart

Završen je drugi po redu turnir Rukomet u srcu. RK Žepče iz Žepča i RK Krivaja i Zavidovića i ove su godine uspjeli svojoj publici priuštiti zanimljiv i nesvakidašnji sportski događaj.

Na turniru je sudjelovalo 13 klubova iz pet zemalja koji su se za plasman borili u dvije kategorije: kadeti, 1998./99. godište i mlađi kadeti, 2000./01. godište.

Među kadetima najviše uspjeha i sportske sreće imala je ekipa Vardara, koja je u finalu svladala Krivaju, dok su mlađi kadeti Urbanscape Loke do trofeja došli preko Broda iz Slavonskog Broda.

Kadeti 1998./99.

ZAVIDOVIĆI

Krivaja – Gračanica 23:11

Gračanica – Kakanj 16:16

Krivaja – Kakanj 20:16

Prvi u skupini Zavidovići bio je RK Krivaja sa šest bodova, drugo i treće mjesto pripalo je Kaknju u Gračanici koji su imali po jedan bod.

Vardar – Žepče 31:13

S devet bodova, u ovoj je skupini Vardar uvjerljivo zauzeo prvo mjesto. Nikšiću je tri boda bilo dovoljno za drugo mjesto, a s jednakim brojem bodova na trećem mjestu se našao Čelik junior, dok je na začelju domaćin, Žepče.

Vardar – Krivaja 24:17

Najboljim igračem u kategoriji kadeta proglašen je Alija Mamzovski iz Vardara. Bojan Tuelndić iz KRivaje s 24 pogotka je najbolji strijelac, a najbolji golma je Milo Radojčić iz Nikšića.

Krivaja -Sloga 19:11

Prva u ovoj skupini, s devet bodova, je ekipa RK Brod iz Slavonskog Broda. Drugo mjesto osvojio je domaćin, RK Krivaja. Sedam bodova bilo je RK Sloga dovoljno za treće mjesto, a na četvrtom se, s dva boda smjestio Radnički. Urbanscape Loka 2 s jednim bodom je na posljednjem, petom, mjestu.

Vardar – Lokomotiva 15:19

Ekipa Urbanscape Loka 1 u ovoj se skupini s 12 bodova plasirala na sam vrh tabele. Drugoplasirana Lokomotiva ima devet bodova. Vardar je, sa šest bodova, treći. Domaćin, RK Žepče s tri boda je uspio izboriti četvrto mjesto, a na petom se, bez bodova, našao Nikšić.

Urbanscape Loka 1 – Brod 19:11

U konkurenciji mlađih kadeta najboljim golmanom pokazao se Jošt Jurićan iz Škofja Loke, najbolji igrač je Brođanin PAtrik Gramljak, a Šerif Muratović iz Lokomotive je najbolji strijelac među mlađim kadetima.

Obje ekipe Rukometnog kluba Žepče na turniru su osvojile četvrta mjesta.