Rukometaši Žepča bolji od Čelik Juniora

rukometna lopta

U nastavku natjecanja u Prvoj rukometnoj ligi Federacije BiH u žepačkoj sportskoj dvorani KŠC-a Don Bosco gostovala je ekipa Čelik Juniora. Domaća ekipa bila je bolja rezultatom 30-29.

Rukometaši Žepča bili su favoriti u ovom susretu. Ipak, Zeničani su sve do 26. minute prvog dijela utakmice vodili. Kod rezultata 13-11 u korist gostiju, RK Žepče napravio je seriju od tri gola i na poluvrijeme otišao s golom razlike u svoju korist, 14-13.

Ni u drugom dijelu utakmice nije nedostajalo napetosti. Ekipe su rezultatski stizale jedna drugu i igralo se gol za gol. Gotovo sa zvukom sirene, domaći golman Ćoruša skinuo je sedmerac i tako osigurao pobjedu žapačkim rukometašima.

– Danas smo igrali protiv jedne od najjačih ekipa u Prvoj ligi FBiH, Žepča. Mislimo da nema potrebe mnogo pričati o ovom susretu, a koji je zasigurno pružio sve ono što jedan derbi susret može pružiti. U prvom dijelu susreta bili smo bolji, ali neke naše sitne greške Žepčaci, kao jako iskusna i kvalitetna ekipa, su iskoristili, te rezultat okrenuli u svoju korist – izjavili su u Čelik Junioru nakon utakmice.

Strijelci za RK Žepče na jučerašnjoj utakmici bili su: Abdurahmanović s osam pogodaka, Ćušković  sa sedam, Slaven Barbarić  sa šest, Hrustanović s pet, Đurić i Karahasanović s po dva gola. U strijelce iz redova Čelik Juniora upisali su se: Hadzijusufović  (4), Ajanović (6), Gušić (4), Muslić (3), Suljić (3), Škember (2), Panjević (1) i Juric (1).

U narednom kolu ekipa RK Žepče odlazi na gostovanje u Bihać. Sretno!