Pobjednik Petog stolnoteniskog turnira je Žepčak, Muhamed Mehmedović

stolni tenis

Stolnoteniskim turnirom u sportskoj dvorani KŠC-a Don Bosco u sobotu, 17. listopada, završeno je ovogodišnje obilježavanje Dana općine Žepče.

Peti po redu Stolnoteniski turnir Žepče otvorio je načelnik Mato Zovko koji je natjecateljima na početku poželio mnogo uspjeha i sportske sreće, a 39 igrača koji su se natjecali u pet kategorija u Žepče su došli iz cijele Bosne i Hercegovine: Sarajeva, Ilijaša, Kaknja, Zenice, Maglaja, Zavidovića, Tešnja, Usore, Doboja, Travnika…

U kategoriji veteranki najbolja je bila Natalija Debelnogić, a drugo mjesto pripalo je Mensuri Fetić.

U kateogriji igrača do 39 godina starosti prvo mjesto osvojio je Muhamed Mehmedović iz Žepča. Drugi je Žepčak Robert Pravdić, a treće mjesto podijeliili su Srđan Sekulić i Adin Salkica.

Najbolji među veteranima (40 – 49 godina) bio je Elmas Muratović, drugi je Vlado Pijunović, a treće mjesto pripalo je Besimu Sejdiću.

U kategoriji veterana od 50 – 59 godina starosti prvo je mjesto osvojio Senad Šoše, drugo Karlo Matijević iz Žepča, a treće mjesto dijele Goran Buzejka i Semir Ćerim.

Zijad Fetić bio je najbolji među veteranima starijima od 60 godina, a drugi i treći bili su Obren Tomić i Adnan Đudo.