NK Žepče s 0 – 3 slavio protiv Nemile

lopta u_mrezi

Nogometaši Žepča slavili su u nedjelju protiv Nemile s 0 – 3 i na taj način se održali u utrci za prvo mjesto.

Sastav NK Žepče: J. Jurić, E. Preldžić (70′ M. Marinčić), T. Jukić (85′ M. Jorgić), K. Jukić, I. Prlić, A. Tadić, V. Lučić, I. Kresić (80′ V. Kremenjaš), J. Slišković, I. Šimić i N. Tadić.

Cijelo prvo poluvrijeme Žepče je diktiralo tempo i držalo loptu. Prvu pravu priliku imao je Slišković u desetoj minuti, ali pogodio je golmana. Četiri minute kasnije Tadićev pokušaj loba završio je preko gola.

U 24. minuti, na asistenciju Sliškovića, Kresić zabija za zasluženo vodstvo. Do kraja poluvremena gosti su imali jednu priliku, ali Jurić čuva svoju mrežu i na odmor se odlazi s 0-1.

Početkom drugog dijela Žepče je dominiralo, ali bez ozbiljnijih prilika. U 57. domaći su mogli do izjednačenja, ali Jurić je opet na mjestu. Ekipa NK Nemile se probudila u 60. minuti kada su imali priliku izjednačiti iz jedanaesterca koji nisu pogodili. Desetak minuta Nemila je vršila pritisak i tražila izjednačenje, ali je Žepče opet preuzelo stvari u svoje ruke i nizalo priliku za prilikom.

U 81. Slišković zabija za 2 – 0, a na samom kraju susreta Lučić s bijele točke postavlja konačnih 0 – 3.

U narednom kolu Žepče će ugostiti Proleter iz Makljenovca. Prvi susret s ovom ekipom završio je s visokih 12 – 0 u korist Žepča.