Natko 28. u spustu

Bormio – Iznenađujući pobjednik ovosezonskog spusta voženog u talijanskom Bormiu je Talijan Christof Innerhofer. On je na cilj stigao ispred Austrijanaca Klausa Kroella i Michaela Walchhofera.

Innerhofer je prvi krenuo sa starta i odlično odvozio stazu te jedini u cilj ušao vremenom manjim od 2.04 sekunde. Kroell je jedini mogao ugroziti mladog Talijana vodeći većim djelom staze, ali donji dio je bio loš te je utrku završio sa 32 stotinke zaostatka i osvojenim drugim mjestom.

Natko–Zrnčić Dim osvojio je odlično 28. mjesto te po drugi put u karijeri osvojio bodove u spustu. To mu je drugi puta ove sezone da je osvojio bodove u Svjetskom kupu. Naime, 12.prosinca je u Val d’Isereu bio deseti u super–kombinaciji. Drugi hrvatski predstavnik Tin Široki utrku je završio na 42. mjestu.

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić nije vozio današnji spust. On je odlučio ostati u Zagrebu i pripremiti se za sljemenski slalom, koji je na rasporedu 6.siječnja.