MNK “Žepče” – MNK “Neimari” 4:4

MNK 02_10_2020

Proteklog vikenda u okviru devetog kola Prve futsal lige FBiH, grupa 1, MNK Žepče odigrao je neriješeno kod kuće s ekipom Neimari iz Zenice, a rezultat je bio 4:4.

Obje ekipe su ušle defenzivno u utakmicu, što je rezultiralo poluvremenu bez golova. Drugo poluvrijeme odlikovao je brza igra s obje strane, uz puno kontri. U 24. minuti Šimić je Žepče odveo u prednost. Nastavila se dobra igra žepačke ekipe, koja postiže pogodak preko Roberta Rašića, nakon čega je Igor Rašić bio precizan za 3:0. Nedugo zatim, gosti pogađaju gol Žepča, no nije trebalo puno čekati na odgovor domaćih, koji pogađaju gol “Neimara” i odlazi na prednost od 4:1. Gosti su zatim iz čak četiri dosuđena deseterca, došli do izjednačenja.