Značajna pobjeda RK Žepče u Cazinu

Pobjeda u_Cazinu_2019Rukometni klub Žepče pobijedio je danas u Cazinu RK Krajina rezultatom 36:32 u okviru 24. kola Prve lige Federacije BiH, skupina Sjever.

RK Žepče je na odmor otišao s 3 gola prednosti nakon što je rezultat u poluvremenu glasio 16:13. U 53. minuti nastavka domaća ekipa Krajine je uspjela izjednačiti, 29:29, ali do kraja utakmice žepački rukometaši im nisu dopustili da naprave preokret te se vraćaju kući s tri vrijedna boda. U ovu odličnu igru i rezultat, Tomislav Jukić je ugradio čak 15 zgoditaka, Adnan Jaškić 9 i David Đerek 7.

Tabela 24_kolo_rukometS ovom značajnom pobjedom i uz poraz izravnog konkurenta RK Kakanj, koji je danas kod kuće uvjerljivo izgubio od lidera skupine Slobode Tuzla rezultatom 55:28, RK Žepče se vraća na 6. poziciju na ljestvici skupine Sjever koja od jeseni vodi u jedinstvenu Prve ligu Federacije BiH.

Do kraja prvenstva su ostala još dva kola a u narednom pretposljednjem u Žepče dolazi RK Čelik iz Zenice.