U finalu 5. Božićnog malonogometnog turnira igrat će Elchy Tex Gold i Župa Žepče

bozicni turnir_20171221

Priliku da ponesu titulu pobjednika ovogodišnjeg izdanja Božićnog malonogometnog turnira u Žepču izborile su ekipe ElchyTex Gold i Župa Žepče koje su u sinoć odigranim susretima polufinala bile uspješnije od UPTZK Žepče, odnosno Orfanele Bušići. Za prolazak u finale Elchy Tex Gold je Udrugu pedagoga tjelesne i zdravstvene kulture Žepče svladao rezultatom 4:2 a Župa Žepče je s 4:3 pobijedila ekipu Orfanele Bušići.

U veteranskom finalu turnira sastaju se Bojna Andrija Tadić i Fair Play. Bojna Andrija Tadić je u polufinalnom meču pobijedila Papratnicu rezultatom 3:0 a Fair Play je svladao ekipu Fenix Sokol s 4:1.

Večerašnja završna večer turnira počinje susretom za 3. mjesto u veteranskoj konkurenciji a u 18:30 na teren će izaći Papratnica i Fenix Sokol. Pobjednik u istoj kategoriji znat će se nakon susreta Bojne Andrija Tadić i Fair Play-a koji počinje u 21:00 sat.

U 20:00 sati na rasporedu je meč za 3. mjesto u seniorskoj konkurenciji a sastaju se UPTZK Žepče i Orfanele Bušići.

Finale 5. Božićnog malonogometnog turnira počet će u 21:45 a sastaju se Elchy Tex i Župa Žepče, nakon čega će uslijediti svečana podjela nagrada i druženje sudionika.

U revijalnom dijelu turnira nastupit će ekipe NK Don Bosco Žepče.