Novi bodovi za RK Žepče

trece kolo_rk_zepce

U subotu, 6. listopada žepački rukometašu su u okviru 3. kola Prve lige FBiH – skupina Sjever u gostima u Visokom porazili domaću ekipu RK Bosna 2 rezultatom 27:35.

Rezultat je bio u korist žepčaka još na poluvremenu. Na odmor se otišlo pri rezultatu 14:9 za goste. Najveće vodstvo RK Žepče bilo je rezultat 19:27 u 50. minuti susreta. Najviše pogodaka za žepački tim postigao je Tomislav Jukić, ukupno 7. Po gol manje od Jukića, odnosno po 6 zgoditaka, postigli su Emir Bjaraktarević i Ante Dragičević a Amar Hasić i Stjepan Malbašić su u protivničku mrežu pospremili po 5 zgoditaka. Dva gola postigao je David Đerek a po 1 su dali Darko Matijević, Toni Knezović, Franjo Ravnjak i Alen Marković. Kod domaćina najbolji strijelac bio je Emrah Jamaković s 8 pogodaka. U narednom 4. kolu RK Žepče će ugostiti ekipu RK SANA iz Sanskog Mosta.