Nova uvjerljiva pobjeda NK Žepče

nk zepce_Logo_stadionNogometaši nogometnog kluba Žepče su najbolji mogući način zatvorili natjecateljsku 2018. godinu. U petnaestom kolu Druge lige FBiH – Centar, u potpunosti su nadigrali ekipu Famosa i više nego zasluženo slavili visoku pobjedu 4:1.

Već u 9. minuti Martinović je pronašao Grahića koji s nekih 13 metara sjajno pogađa pod gredu za vodstvo Žepča 1:0. Sredinom prvog dijela asistenciju upisuje Grahić, za Omerdića, koji u situaciji “jeden na jedan” bez većih problema postiže zgoditak za 2-0. Pet minuta prije odmora gosti stižu do pogotka, ali njihova nada da mogu uzeti bod nije dugo trajala. Tri minute kasnije Martinović opet pronalazi Grahića koji, kao i Omerdić, “jedan na jedan” zabija za miran odlazak na odmor. U nastavku utakmice, gledatelji su vidjeli još jedan pogodak NK Žepče. Na asistenciju Omerdića, zgoditak za konačnih 4:1 je postigao Martinović.