NK Žepče zaključio sezonu pobjedom i 4. mjestom

NK Zepce_pobjeda_u_zadnjem_kolu

Nogometni klub Žepče zaključio je sezonu pobjedom 3:0 na gostovanju kod Famosa i četvrtim mjestom na ljestvici Druge lige Federacije BiH, skupina Centar.

U posljednjem prvenstvenom kolu žepački nogometaši su gostovali kod Famosa iz Hrasnice. Od samog početka utakmice sve je krenulo u korist žepačkih nogometaša jer već u četvrtoj minuti domaći golman Kadić postiže autogol. Na odmor se otišlo s rezultatom 2:0 za Žepče nakon što je pred sami kraj poluvremena gol postigao Martinović. U petnaestom minutu drugog dijela Jorgić postiže treći zgoditak za Žepče te tako gasi svaku nadu domaćih da mogu osvojiti bod koji im je bio potreban za opstanak u ligi.

Rezultati posljednje_kolo_NK_Zepce_2019

Ovom pobjedom NK Žepče je na ljestvici preskočio NK Moševac, koji je odigrao neriješeno 2:2 kod prvaka skupine Radnika iz Hadžića, te je sezonu završio na solidnom 4. mjestu.