NK Žepče remizirao na domaćem terenu s ekipom NK „Azot“ iz Vitkovića

nk zepce_nk_azotU sklopu šestog kola Druge lige FBiH iz skupine Centar 2018./19. NK Žepče je remizirao na domaćem terenu s ekipom NK „Azot“ iz Vitkovića.

Kako kažu iz Uprave NK Žepče, Žepče i Azot su odigrali jednu tvrdu utakmicu bez puno pravih prilika. 1-1 je možda i najrealniji ishod susreta, mada je ostao dojam da je Žepče moglo i do pobjede.

Gosti su poveli u 73. minutu nakon gužve u šesnaestercu. Tri minute kasnije Žepče je na spektakularan način stiglo do izjednačenja. Omerdić je s desne strane poslao loptu koju su vjerojatno svi očekivali na sedam metara, ali lopta odlazi na sedamnaest metara odakle Krehmić hvata volej i sjajno pogađa za 1-1. Golman gostiju nije ni pokušao obraniti njegov udarac, loptu je samo pogledom ispratio u mrežu. Nakon izjednačenja Žepče je pokušalo doći i do pobjede, ali bez uspjeha.

U narednom kolu Žepče gostuje u Tešanjci kod Pobjede koja je ove sezone u dvije prvenstvene utakmice postigla devet pogodaka protiv Borca i Krivaje. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 15:30 sati.