NK Žepče kod kuće slavio protiv NK Natrona

nk zepceJučer su žepački nogometaši na domaćem terenu ugostili NK Natron iz Maglaja te nastavili s odigravanjem utakmica dvadeset trećeg kola Druge lige FBiH skupina Centar 2017/18.

Odličnom igrom Žepče je jučer došlo do tri zaslužena boda protiv Natrona, a slavili su s 3:1. Prvi gol s bijele točke realizirao je Lučić u 28. minuti, a nakon desetak minuta Martinović drugim pogotkom dovodi ekipu Žepča u vodstvo od 2:0 te se tako otišlo na odmor. U drugom poluvremenu gosti su uspjeli smanjiti rezultati na 2:1, ali je Žepče bolju igru okrunilo pogotkom Jurića iz slobodnog udarca za konačnih 3:1. Žepče je na 9. mjestu u ukupnom poretku na ljestvici a isti broj bodova dijeli sa desetoplasiranom ekipom NK Pobjeda. Ovom pobjedom NK Žepče se približio Natronu koji se sada nalazi na 8. mjestu i za kojim je smanjio zaostatak na tri boda. U narednom kolu Žepče gostuje kod Radnika u Hadžićima.