Nakon nedjeljne pauze večeras se nastavlja turnir Sveti Ante 2018

tirnir 06042018

U subotu 2. lipnja odigrane su četiri utakmice 8. humanitarnog veteranskog turnira u malom nogometu Sveti Ante Žepče 2018 g. Prve su na teren izašle ekipe Caffe bar disco club Enigma i ekipa Maxi Ožujsko. Uvjerljivo je slavila Enigma rezultatom 5:0.

Armani i Papratnica su u uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici koja je potom uslijedila pokazale da s pravom imaju velika očekivanja na turniru. Slavila je ekipa Armanija rezultatom 1:0.

Josip Blek Jopa i Profil isolation Pro 9 su u trećem susretu večeri publici također ponudile dobru utakmicu s dosta uzbuđenja. Nakon brojnih šansi na obje strane, pred kraj poluvremena Josip Blek Jopa jedinim pogotkom u prvom djelu osigurava mirniji odlazak na odmor da bi u nastavku s još dva pogotka i konačnih 3:0 bili uspješniji od protivnika.

U posljednjoj utakmici susrele su se dvije ekipe koje su poražene u prvom kolu, Ljubna i Feniks Sokol. Uspješnija je bila ekipa Feniks Sokol svladavši Ljubnu rezultatom 2:0.

Nakon nedjeljne pauze, turnir se nastavlja večeras po nešto izmjenjenom rasporedu u odnosu na ranije planirani.

Dogovorom između ekipa došlo je do zamjene termina odigravanja utakmica Maxi Ožujsko – Šerci i Armani – Universidad de Čika, pa će se večeras igrati po slijedećem rasporedu. Uvodu utakmicu u 19:30 će odigrati mališani iz NK Don Bosco a zatim će u 20:15 na teren izaći ekipe Maxi Ožujsko i Šerci. U 21:00 susrest će se Papratnice i HVIDA, a večer će zatvoriti ekipe Armania i Universidad de Čike u 21:45 sati.

Postaja.ba, Foto:G. Brašnić