MNK Raketa pobijedio Zeničane za kraj polusezone

raketa pobijedila_calpMNK Raketa je jučer na gostovanju u Zenici kod ekipe MNK Calp odnio pobjedu, a rezultat je glasio 6:10.

Ovom utakmicom sedmog kola završila je prva poslusezona Prve futsal lige FBiH, a MNK Raketa je završila na 4. mjestu sa 6 bodova. Može se reći da je ovo bila i revanš utakmica jer su Zeničani u prvom (prijateljskom) susretu odnijeli pobjedu u Žepču.

Najefikasniji strijelci MNK Raketa su bili Kristijan Ivešić s 5 zgoditaka, Marko Jukić s 3 te Igor Rašić i Franjo Adžić s jednim zgoditkom.

Kako kažu iz uprave kluba bila je ovo teška i neizvjesna utakmica do samog kraja, jer su domaćini na poluvrijeme otišli s vodstvom od 4:3. Međutim, nakon izjednačenja u drugom poluvremenu, ekipa MNK Raketa je poboljšao igru, ostvario još 6 zgoditaka te stigao do pobjede.