MNK Žepče visokom pobjedom zaključio sezonu

MNK Raketa_Zepce_2019MNK Žepče je na svom terenu ugostio MNK Calp iz Zenice, te upisao visoku pobjedu rezultatom 8:1 u okviru posljednjeg, 14. kola Prve futsal lige FBiH, Grupa 1.

Žepački malonogometaši su otišli na poluvrijeme s prednošću 3:1, a nastavak je donio još bolju igru domaćina i uvjerljivu pobjedu. Za MNK Žepče se u strijelce dva puta upisao Marko Jukić, a redom su pogađali i Ilija Šimić, Igor Rašić, Ivan Martinović, Leo Perković, Slaven Perković, te Robert Rašić. Počasni pogodak za Zeničane postigao je Bernad Imamović u 15. minutu susreta. MNK Žepče je tako sezonu završio u sredini tablice, na četvrtoj poziciji, sa 12 osvojenih bodova, dok je MNK Calp na šestom mjestu sa dva boda manje.