MNK Žepče uvjerljivim rezultatom 7:3 kod kuće svladao Željezničar

mnk zepce_02_2019Odličnim otvaranjem i odgovornom igrom tijekom cijelog susreta malonogometaši Žepča slavili su u nedjelju kod kuće u okviru 9. kola Prve futsal lige FBiH u grupi 1 protiv lidera jesenjeg dijela, sarajevskog Željezničara rezultatom 7:3.

Već do 14. minute domaćini su pogocima Kristijana Jukića, Ivana Martinovića, Marka Jukića i Slavena Perkovića ostvarili prednost od 4:0, a do kraja prvog dijela još jednom protivničku mrežu pogađa Ivan Martinović. Jedini pogodak za goste u prvom dijuelu postigao je Semir Gušo.

Martinović se u nastavku ponovo upisuje u strijelce u 36., kao i Marko Jukić svojim drugim pogotkom u posljednjim trenucima susreta. Za goste su pogađali u 36. minuti Renato Čilić, i u 39. Ermin Salčin.

Ovom pobjedom Žepče je s 9 bodova zauzelo 4. mjesto na ljestvici. Narednog vikenda na rasporedu je 10. kolo a naši malonogometaši su slobodni.