MNK Žepče poražen i u drugom kolu nove sezone

MNK Neimari_-_Mno_epe_6-3Malonogometni klub Žepče pretrpio je i drugi poraz na otvaranju nove sezone Prve futsal lige Federacije BiH.

U okviru drugog kola Žepčaci su gostovali kod Malonogometnog kluba Neimari iz Zenice koji su slavili rezultatom 6:3. Prvo poluvrijeme utakmice igrane u dvorani Bilmišće u Zenici pripalo je MNK Žepče koji su zahvaljujući zgoditku Ivana Martinovića u 7. minuti poveli 1:0. U nastavku utakmice, obranama su se istaknula oba vratara i njima pripadaju najveće zasluge što se rezultat nije mijenjao do kraja prvog poluvremena.

U drugo poluvrijeme domaća ekipa je krenula ofenzivnije što im se i isplatilo u 24 minuti, kada na 1:1 poravnava  Haris Čajlaković. Nakon kornera i smušenosti u žepačkoj obrani u 28. minuti, Hadis Krehmić preokreće rezultat za vodstvo domaćina 2:1. Samo dvije minute kasnije, Ilija Šimić odmjerenim prizemnim udarcem poravnava na 2:2. U nastavku utakmice, domaći koriste greške gostiju i postižu čak tri gola za 5:2. Strijelci su bili su Mirza Sejmen i Alija Bajrić dva puta. Do kraja Žepčaci igraju s golmanom-igračem i postignut je još po jedan zgoditak s obje strane, Ivan Martinović za goste i Nermin Pašalić za domaće za konačnih 6:3 i drugi poraz MNK Žepče u novoj sezoni.