Članovi karate kluba Viktoria okitili se novim medaljama

bugojno viktor

U nedjelju je u Bugojnu održanoFedralno prvenstvo u karateu za kadete, juniore i U21. Na ovom natjecnju su sudjelovali i članovi KK Viktoria iz Žepča i to:

Leonora Jakić koja je nakon 4 meča zauzela 1. mjesto i okitila se zlatnom medaljom u kategoriji juniorke kate pojedinačno. Također u istoj kategoriji Nataša Josipović i Matea Radić zauzele su treće mjesto. Frančeska Jakić u kategoriji kadetkinje kate pojedinačno osvojila je zlato nakon 4 meča a u ekipnom sastavu nastupile su Leonora Jakić, Nataša Josipović i Matea Radić koje su zauzele prvo mjesto. U borbama U21 nastupila je Ajna Krajinić i zauzela treće mjesto.

Krajem ovog mjeseca viktorijance čekaju pripreme za Državno prvenstvo u Mostaru te kontrolni mečevi u Prijedoru i Čitluku. “Nadamo se da ćemo to još uspješno završiti jer krajem 10 mjeseca nam slijedi odlazak na Svjetsko prvenstvo koje se održava u Španjolskoj”, kazali su iz uprave kluba te naglasili da će odlazak zbog financija biti teže osigurati ali se nadaju da će uspjeti. Također velike nade polažu u prijatelji karate sporta koji zanju prepoznati njihov rad i upornost te da će se naći oni koji će podržati ove vrijedne cure i pomoći im da odu do Španjolske po nove medalje.