0-02-04-d41a972cdd027663

Večeras u 20:00 sati će u finalu 9. humanitarnog malonogometnog turnira u Žepču igrati ekipe Papratnica i Armani. U polufinalnim ogledima sinoć je Armani rezultatom 8:3 svladao Fortunu a Papratnica s 3:1 Enigmu.

{gallery}zepce/20190611_turnir{/gallery}

U prvom susretu večeri Fortuna je povela golom Marka Karatovića u prvoj minuti da bi tek što je lopta ponovno krenula s centra izjednačio Damir Barešić. Barešić je sinoć bio jedan od najraspoloženijih u obje momčadi i uz još dva postignuta pogotka prikazao je odličnu igru. Za Armani su još pogađali Dragan Lupić i Ivan Jurić po dva puta, te Mario Spajić. Marko Karatović dvostruki je strijelac iz redova Fortune a za treći pogodak zaslužan je Vladimir Pranjić.

Papratnica je do finala stigla svladavši Enigmu rezultatom 3:1. Strijelac za rano vodstvo Papratnice bio je Slaven Radoš a Nikola Trogrlić s još dva pogotka u nastavku povećava vodstvo na 3:0. Dragan Tomas smanjuje na 3:1 ali unatoč stalnom nastojanju i pritisku Enigme susret završava ovim rezultatom. Brojna publika koja se sinoć okupila na terenu KŠC-a imala je priliku vidjeti odličnu utakmicu.

Turnir završava večeras. Od 19:15 igrat će se susret za 3 mjesto između Fortune i Enigme a pobjednik 9. turnira saznat će se nakon finalne utakmice koja počinje u 20:00 sati. Armani i Papratnica u završnici se susreću po treći put, a Armaniju će ovo biti četvrto finale za redom. Lani je Armani bio uspješniji dok je Papratnica slavila 2016.

Uvertiru će od 18:30 odigrati dječaci iz NK Don Bosco i SD Raketa Ponijevo rođeni 2008. i 2009. a večer će završiti druženjem sudionika od 21:30.