Žepčaci uvjerljivi kod kuće protiv Ilijaša

epe NK_Ilija_5-0Žepački nogometaši slavili su danas na domaćem terenu uvjerljivu pobjedu od 5:0 protiv NK Ilijaš.

Unatoč kiši i ružnom terenu, NK Žepče je već od samog početka utakmice uspostavio dominaciju.  Već u 19. minuti Tadić dovodi domaće u vodstvo nakon sjajnog slobodnog udarca. U 44. minuti Tadić izvodi korner gdje visoko skače A.Jurić i pogađa za 2:0 što je bio i konačni rezultat prvog dijela utakmice.

Drugo poluvrijeme je nastavljeno u dominaciji NK Žepče koji u  54. minuti ponovno postiže zgoditak. Martinović nakon asistencije Tadića pogađa za 3:0. U 64. minuti Krehmić sjajnim udarcem s oko 20 metara povećava vodstvo na 4:0, a u 75. minuti, nakon prodora po strani i driblinga gostujućeg stopera, Martinović asistira Ivešiću kojem nije bilo teško ubaciti loptu u praznu mrežu za visokih 5:0.

U sljedećem kolu koje je i ujedno posljednja utakmica u ovoj polusezoni, NK Žepče gostuje u subotu kod Krivaje na Gradskom stadionu u Zavidovićima.