Elchy Tex/Gold pobjednik 5. Božićnog malonogometnog turnira

turnir pobjeda_01Sinoć je završen peti po redu Božićni malonogomenti turnir u Žepču a titulu najaboljeg ponijela je ekipa Elchy Tex / Gold koja je u finalu svladala ekipu Župa Žepče nakon izvođenja penala. Utakmica je završena nerješenim rezultatom 3:3.

Veoma uzbudljiva i dinamična utakmica bila je neizvjesna do samog kraja. Prva je povela ekipa Župe ali se nisu dugo radovali jer Elchy ubrzo izjednačava rezutata. Do kraja poluvremena Elchy prelazi u vodstvo te se na odmor otišlo pri rezultatu 2:1. I u drugom poluvremenu borba se nastavila te su gledatelji do kraja susreta vidjeli još tri zgoditka tako da se na kraju pobijednik odlučivao penalima. Prvi penal izvela je ekipa Elchya odnosno Kristijan Ivešić kome vratar Vuković brani i daje svojoj ekipi početnu prednost. Za ekipu Župe Žepče prvi puca i pogađa za 1:0 Josip Slišković. Na 1:1 poravnava Rašić nakon čega je uslijedio promašaj Perković za Župu. Za prednost Elchya 2:1 pogađa Dizdarević a Nikola Tadić izjednačava na 2:2.

Za Elchy zatim puca Ilija Šimić koji pogađa i dovodi svoju ekipu u prednost od 3:2 a nakon promašaja igraača Župe, Tomislava Širića konačno se zna pobjednik. Elchy tex / Gold – Župa Žepče 3:2.

Treće mjesto turnira zauzela je ekipa Orfanele / Bušića koja je u susretu s UPTZK pokazala da je za nijansu bolja. Rezultata ovog susreta bio je 0:2 za Orfanele.

U veteranskom dijelu turnira u finalu su se susreli Bojna Andrija Tadić i Fair Play. I ova utakmica bila je puna uzbuđenja a na kraju su bolji bili veterani iz Bojne koji su rezultatom 4:1 svladali protivnike te postali pobjednici u veteranskoj konkurenciji 40+. U utakmici za treće mjesto u veteranskom dijelu turnira sastali su se Papratnica i Fenix/Sokoli a slavili su Sokoli rezultatom 3:4.

Nakon odigranih utakmica ulijedila je dodjela nagrada i priznanja najboljim koje su ispred organizatora dodjelili Milan Ivančević i don Marinko Ivanković a nagrađeni su:

1.Mjesto: Elchy Tex /Gold

2.Mjesto: Župa Žepče

3.Mjesto: Orfanele /Bušići

4.Mjesto: UPTZK Žepče

Fair play momčad turnir: RK ŽEPČE

Najbolji igrač turnira: Josp Slišković (Župa Žepče)

Najbolji vratar turnira: Nihad Mujčić (Elchy Tex)

Najbolji strijelac turnira: Dino Dizdarević (Elchy Tex)