MNK Žepče kod kuće odigrao neriješeno

MNK 03_09_2020

Jučer je MNK Žepče u dvorani KŠC-a odigrao neriješeno 6:6 posljednju ovosezonsku ligašku utakmicu, protiv MNK Drina Goražde.

Već u trećoj minuti gosti su postigli pogodak, međutim MNK Žepče brzo uzvraća i postiže gol za 1:1. U idućih 15 minuta Žepče je primilo čak 4 pogotka i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 1:5. Iako je izgledalo da je sve gotovo, Žepčaci su u drugom poluvremenu pokazali dosta bolju igru. Mrežu Drine je pogodio Rašić odličnim udarcem iz vana, a istim tempom je nastavio Šimić pogađajući sami kut gola u dva navrata. Nakon toga gosti su postigli pogodak za 4:6, međutim MNK Žepče se ponovno vratio u utakmicu i do kraja su Žepčaci uspjeli izjednačiti rezultat. Samo 10 sekundi prije kraja Perkovića na drugoj stativi pronalazi Šimića, za konačnih 6:6.