MNK Žepče poražen od MNK Brotnjo Čitluk

MNK 11_28_19Sinoć je u dvorani KŠC-a Don Bosco odigrana utakmica osmine kupa FBiH između ekipa MNK Žepče i MNK Brotnjo Čitluk, u kojoj su gosti iz Čitluka odnijeli pobjedu.

Gosti su tijekom cijelog susreta pokazali više iskustva a u samo dvije minute odlaze na 2 razlike. Domaći su u nastavku pokušali doći do poravnanja, ali neuspješno, nismo uspjeli iskoristi ni penal te se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 0:3. U drugom poluvremenu MNK Žepče je pokušao s vratarom igračem smanjiti razliku, no gosti su ponovno pokazali više iskustva, obranili se i do kraja postigli još 2 gola s oduzetim lopatama.

Na utakmici se ozlijedio igrač MNK Žepče Leo Perković, a iz kluba navode da se nadaju njegovom brzom oporavku i čim prije povratku na parket. “Hvala gostima na fer i korektnoj igri, sretno dalje u kupu i ligi! Mi se okrećemo novim izazovima, glavu gore, idemo dalje”, naveli su iz uprave kluba.