Težak poraz žepačkih nogometaša u Jelahu

Borac-jelah pobijedio_Zepce_6-1_2019

U okviru dvadeset trećeg kola Druge lige Federacije BiH, skupina Centar, žepački nogometaši su jučer u Jelahu pretrpjeli težak poraz od Borca, 6:1.

Domaći su na samom početku utakmice poveli preko Mujanovića, a samo nekoliko minuta kasnije Jupić iz jedanaesterca pogađa za 2-0. Do kraja poluvremena NK Žepče je bio ravnopravan protivnik, stvorio je i nekoliko prilika koje nije uspjeo realizirati.

Na početku drugog dijela žepački nogometaši nastavljaju tražiti zgoditak, ali na suprotnoj strani Borac na spektakularan način postiže gol za 3-0. Dvadesetak minuta prije kraja Martinović sam izlazi pred golmana domaćih i pogađa za smanjenje rezultata. Nakon postignutog zgoditka, Žepče pokušava još više pritisnuti domaćina i napraviti nešto više. Ipak, Borac dolazi do svog četvrtog gola, nakon čega Žepče totalno pada u igri i do kraja prima još dva zgoditka.

Ovim porazom NK Žepče je pao na treću poziciju na ljestvici, a u narednom kolu bit će domaćin Moševcu.