Poznati četvrtfinalisti na 6. Božićnom malonogometnom turniru u Žepču

bocicni turnir_2019Sinoć su u sportskoj dvorani KŠC-a „Don Bosco“ Žepče odigrane zadnje utakmice po skupinama 6. Božićnog malonogometnog turnira u Žepču, a poznati su i parovi četvrtfinala.

Večer su otvorile ekipe Fogeli i Brizani. Fogeli zasluženo pobjeđuju sa 5:1 , a ekipa Brizana se oprašta od turnira.

Fogeli kao drugoplasirani iz skupine B prolaze u četvrtfinale.

Druga utakmica večeri i utakmica koja nije imala rezultatski značaj s obzirom da su i Kraljevi Šljake i Profil Isolation Pro 9 ostali bez izgleda za prolaz u četvrzavršnicu, a Šljakeri su pokazali kvalitetu i slavili visokom pobjedom od 8:2.

U trećoj utakmici večeri sastale su se ekipe Župe Žepče i Orfanele/Bušići, a na kraju susreta Župa Žepče slavi minimalnom pobjedom od 1:0. Obje ekipe idu u četvrtfinale.

Četvrta utakmica večeri između ekipa Elegance i California završila je sa 2:5 u korist Californie.

Peta utakmica odigrana je između Ljiljan/Badnjar doo i Žuja je Zakon. Ekipa Žuja je Zakon je pobijedila sa 4:3 i prošla dalje u četvrtfinale.

Zadnja utakmica, zaostala utakmica, sinoć odigrana je između ekipa Župa Žepče i Motel California.

Ekipa Župa Žepče pobjedom od 2:6 osigurala je prvo mjestu u skupini.

SD Raketa-Jazavci (19:30 sati)

NK Don Bosco – Orfanele/Bušići (20:30 sati)

Župa Žepče-Fogeli (21:30 sati)

Napomena:

1. Utakmice četvrtfinala igraju se po 2 x 20 minuta (uz štopanje zadnjih minuta prvog i drugog poluvremena).

2. Ulaz na utakmine od četvrtfinala se naplaćuje po simboličnoj cijeni od 1 KM, a sav prihod ide u humanitarne svrhe.