Uvjerljiva pobjeda NK Žepče

nogometU okviru trinaestog kola Druge lige FBiH – Centar, nogometaši NK Žepče su ugostili i bez većih problema s visokih 5-0 svladali ekipu Jedinstva.

Žepče je bilo bolje od samog početka susreta i već u 16. minutu Krehmić postiže prvi pogodak. Samo sedam minuta kasnije Jukić pogađa za 2-0 i s tim se reziultatom otišlo na odmor. U desetoj minuti drugog poluvremena, na odličnu asistenciju Gorana Jurića, Adžić pogađa za 3-0. Jurić je upisao još jednu sjajnu asistenciju, petom Martinoviću za četvrti pogodak, a pet minuta prije kraja Martinović je upisao asistenciju, a Adžić svoj drugi gol na utakmici za konačnih 5-0. Žepče u narednom kolu gostuje kod osmoplasirane Usore koja za Žepčem zaostaje pet bodova. Utakmica će se odigrati u nedjelju u 13:30 h na stadionu Toplik u Žabljaku.