Unatoč odličnoj igri MNK Raketa poražen na gostovanju kod Željezničara

mnk raketa_11_2018

U drugom kolu 1. fursal lige BiH MNK Raketa Žepče poražen je na gostovanju kod Željezničara u Sarajevu rezultatom 4:2. Žepčaci su prikazali odličnu igru i rezultat je veći dio susreta bio neizvjestan ali su domaćini u završnici meča uspjeli doći do sva tri boda.

Iako su gosti poveli pogotkom Džafe već u 2. minuti, Raketa je pokazala karakter i već u 7. Marko Jukić poravnava. Željezničar je ponovo u vodstvu u 25. minuti preko Mijuća, da bi samo nakon 4 minute poravnao Slaven Perković. U završnom dijelu susreta domaćini osiguravaju pobjedu pogocima Kapetanovića u 36. i Džafe u 40. minuti.

Slijedeće kolo na rasporedu je narednog vikenda 10. i 11. studenog a obzirom da su Žepčaci slobodni u tijeku su pregovori s viceprvakom Premijer futsal lige BiH MNK Brotnjo iz Čitluka o odigravanju prijateljskog susreta.