NK Žepče zabilježilo treću ovosezonsku pobjedu

nk zepce_Logo_stadion

U četvrtom kolu Druge lige FBiH, skupina Centar, NK Žepče je u nedjelju na domaćem terenu uvjerljivo svladao FK Bosnu Union rezultatom 4-1.

Iako su domaćini dominirali tijekom cjele utakmice, na polurijeme se otišlo pri rezultatu 1:1. U 10. minuti Ivan Martinović bio je strijelac vodećeg pogotka za Žepče, ali su gosti poravnali pred sam kraj poluvremena. U nastavku su Žepčaci pojačali tempo i vrlo brzo i najmanja rezultatska dvojba je otklonjena. U 50. akcija Adžića i Ivešića urodila je pogotkom Ivešića za novo vodstvo domaćina. Grahić je strijelac za povećanje vodstva Žepčaka u 60. minuti. Pet minuta kasnije u strijelce se upisuje i Omerdić koji odličnim volejem nakon kornera pogađa za konačnih 4:1.

Naredno kolo igra se 15. i 16. rujna a NK Žepče će u nedjelju 16. rujna gostovati u Ilijašu.