Svečano otvoren šesti malonogometni turnir MZ općine Žepče

za naslovnuSinoć je, na sportskom poligonu OŠ “Žepče” u Žepču u 19h, zvanično otvoren šesti malonogometni turnir mjesnih zajednica općine Žepče. Na samom početku, ispred domaćina turnira, nazočne je pozdravio i obratio se povjerenik takmičenja Bojan Barbarić, koji je kratko predstavio ekipe, pokrovitelje i rekao par riječi o samom turniru. A nakon njega je općinski načelnik Mato Zovko, nakon što je rekao par riječi prisutnima, proglasio turnir i zvanično otvorenim.

U revijalnom dijelu programa, u dvije točke, nastupili su članovi plesne grupe “Let’s dance forever” iz Viteza.

A utakmice koje su sinoć odigrane između grupa A i B su:

U 19h je odigrana prva utakmica između MZ Preko i MZ Selište koja je završena 0:1 a Selište je odnijelo pobjedu golom Tomislava Barbarića u 11.minuti.

Drugi ogled koji je sinoć odigran u 19:45h je utakmica između MZ Željezno polje i D.Golubinja gdje je Ž.polje slavilo sa 2:0 pogotkom Ibrahima Aganovića u 27. i 29. minuti.

Treća utakmica, koja je trebala biti odigrana u 20:30h između MZ Ponijevo i MZ Čusto Brdo, registrirana je rezultatom 0:3 (pobjeda ekipe Čusto Brdo) zbog ne dolaska ekipe MZ Ponijevo.turnir-teren