3600 KM za petogodišnju Luciju Filipović i pobjeda MNK Žepče

Lucija1Sinoć je u dvorani KŠC-a odigrana humanitarna utakmica za petogodišnju Luciju Filipović tijekom koje je prikupljeno 3600 KM, a pored toga MNK Žepče je bio bolji od FC Lilium i posljednju utakmicu u ovoj polusezoni završio s pobjedom 4:2.

Već u drugoj minuti Igor Rašić postigao je gol za Žepče, da bi u četvrtoj minuti Halid Spahić izjednačio rezultat. Nakon toga u desetoj minuti Harvić Muhamed postiže gol za prednost FC Lilium, a već šest minuta kasnije Igor Rašić ponovno postiže gol i izjednačava rezultat na 2:2. U dvadeset drugoj minuti Ilija Šimić je bio precizan za 3:2 i prednost Žepča. U četrdesetoj minuti Ivan Martinović postigao je gol za konačan rezultat 4:2 i pobjedu MNK Žepče. Sav prikupljeni novac ide za liječenje Luciji Filipović iz Lug Brankovića kojoj je po rođenu ustanovljena dijagnoza CP – diskinetski tip. Podsjetimo Lucija je u 11. mjesecu Zagrebu na poliklinici Glavić završila prvi ciklus rehabilitacije u trajanju od 12 tjedana na koje je dobro reagirala. Preporuka liječnika je nastavak terapije. Zbog visoke cijene istih Luciji i njenoj obitelji potrebna je i naša pomoć pri liječenju. Svoje priloge možete uplatiti na račun UniCredit Bank broj:3383102500157360.