Karatistice KK Viktoria prve na Međunarodnom turniru u Čitluku

kk viktoria

U subotu 19. rujna 2015. godine, na Međunarodnom karate turniru u Čitluku na kojemu je nastupilo pet zemalja i koji je ujedno kontrolni meč za kadete, juniore i U2, žepačke karatistice iz KK Viktoria Žepče potvrdile su dobre rezultate s prošlotjednog Državnog natjecanja.

Ekipno su upisale maestralan nastup gdje su se u finalu sukobile s ekipom iz Crne Gore i uspjele osvojiti srebrnu medalju.

Marija Mostarac se, nakon fenomenalno odrađena tri meča, okitila zlatnom medaljom. Martina Jakić koja se natjecala u istoj kategoriji osvojila je brončanu medalju, dok je Leonora Jakić nakon tri odrađena meča i paralelnog nastupa u ekipnom sastavu također osvojila srebrnu medalju. Odličan nastup je upisala i Matea Radić koja sve više osvaja pozornost sudaca i od koje se uskoro očekuju izvrsni rezultati.

Imajući na umu formu i dosadašnje rezultate članova KK Viktoria, s nestrpljenjem čekamo da vidimo kako će proći i njihov nastup u Bijeljini idući tjedan – kaže trener Franc Jakić.