NK Žepče s novim trenerom startalo pobjedom

zepce-natronNogometaši Žepča u jučer su na Gradskom stadionu pobijedili momčad Natrona iz Maglaja s  1:0.

Ovaj susret bio je trenerski debi Gorana Brašnića na klupi Žepča.

Odlučujući gol postigao je u četrdesetoj minuti Tadić, a Brašnić je dao priliku za dokazivanje gotovo svim igračima koje ima na raspolaganju.

Ekipa Žepča bila je bolja i diktirala tempo igre svih 90 minuta. Tadić je u trinaestoj minuti uputio odličan udarac s 15 metara, ali je golman gostiju bio brži. U 25-oj minuti u igru je ušao Kresić koji je nekoliko puta zavarao gostujuću obranu, ali nije uspio postići pogodak. Rašić je u 29-oj minuti pucao u golmana, ali lopta je otišla preko gola. Golman je bio spretniji od Rašića i u 39-oj minuti igre, ali u Tadić je samo minut kasnije doveo domaću ekipu u vodstvo.

Žepčaci su i u drugom poluvremenu imali nekoliko dobrih šansi koje nisu realizirali, ali, sve u svemu, pobjeda protiv ekipe iz višeg ranga natjecanja je iznimno dobar rezultat i dobar start novog trenera.