Golijada NK Žepče u Makljenovcu

Odličnom igrom i još boljim rezultatom Žepče je otvorilo novu sezonu u Kantonalnoj ligi. Danas je svoj dan imao Tadić – Panter zabivši pet komada, a to nije ni pola od onoga što je Žepče poslalo u mrežu domaćina u drugom kolu lige ZDK.

Već u drugoj minuti susreta Tadić – Panter je pogodio mrežu domaćina, a samo dvije minute kasnije mrežu je tresao i drugi put. Vrbić je, uz asistenciju Tadić – Pantera, povisio rezultat na 3:0 u korist žepačke ekipe. Igrači Žepča su između 34. i 39. minute tri puta bili bolji od domaćeg vratara. (Ivešić i dva puta Tadić – Panter).

Ni u drugom dijelu susreta domaćin nije bolje prošao. Tadić – Panter postigao je svoj peti pogodak u pedesetoj minuti. Deset minuta kasnije poslan je na zasluženi odmor, umjesto njega u igru je ušao Kresić. Ipak, Tadićevim odlaskom s terena dominacija Žepčaka nije (pre)stala. Slišković je pogodio za 8:0, a nakon njega pogodili su i Lučić i Jukić. Vrbić je desetak minuta prije kraja zabio i jedanaesti gol, a Slišković je lijes domaćina zakucao i posljenji čavao.

Bila je ovo odlična igra žepačke ekipe koja će sljedeće nedjelje ugostiti Napredak iz Šija.

Sastav NK Žepče: J. Jurić, D. Hadžić (46′ D. Miličević), K. Jukić, V. Lučić, N. Tadić, A. Tadić, K. Ivešić (46′ K. Grahić), J. Slišković, J. Vrbić, I. Šimić i N.Tadić – Panter (I. Kresić).