Žepački kajakaši osvojili Kup Crne Gore

Proteklog vikenda, 4. i 5. srpnja 2015., na Biogradskom jezeru u Crnoj Gori održan je Otvoreni kup Crne Gore u kajaku na mirnim vodama. Sudjelovalo je sedam ekipa iz Crne Gore, Srbije i Bosne i Hercegovine s oko sto natjecatelja u svim kategorijama, od pionira do seniora.

Na ovom natjecanju sudjelovali su i kajakaši žepačkog kluba 550 koji su se kući vratili s 13 osvojenih medalja: pet zlatnih, šest srebrnih i dvije brončane. Žepački kajak predstavljali su Mia Matijević koja je osvojila zlato u kategoriji kadeta i mlađih juniora, Mario Jurić koji je osvojio zlato u kategoriji mlađih juniora i srebro u kategoriji juniora, Ivona Vranjković koja je bila zlatna u kategoriji pionira i srebrna u kategoriji mlađih kadeta, Arman Rizvanbegović koji je osvojio zlato u kategoriji juniora i broncu u kategoriji seniora, Franka Matijević koja se okitila srebrom u kategoriji pionira i broncom u kategoriji mlađih kadeta, Toni Matijević koji je bio srebrni u kategoriji seniora, Stjepan Vranjković koji je bio srebrni među mlađim kadetima i Milan Rajković koji je osvojio srebro u kategoriji pionira.

Kajakaši kluba 550 osvojili su i prvo mjesto ekipno čime su postali osvajači pehara i pobjednici Kupa Crne Gore u kajaku na mirnim vodama.

U nastavku pogledajte galeriju s natjecanja.