Članice KK Viktorija ostvarile odlične rezultate u KUP-u na Ilidži

kk viktoria_na_ilidzi

Članovi karate kluba Viktorija iz Žepča nastupili su u subotu, 7. ožujka 2015., na 10. otvorenom karate KUP-u Ilidža 2015.

Organizator ovog natjecanja bio je karate klub Champion iz Ilidže, jedan od najuspješnijih klubova u karate savezu BiH, koji se potrudio da na ovom natjecanju nastupe najbolji iz BiH, Hrvatskog i Srbijanskog karate saveza, te neki klubovi iz regije. Ukupan je nastupilo 79 klubova sa 762 natjecatelja što je ovome sportskom događaju dalo posebnu čar u konkurenciji natjecanja za najbolje.

Iz KK Viktoria Žepče nastupili su:

Frančeska Jakić koja je bila uspješna u tri meča, što je dovodi u 18 natjecateljica do zlatne medalje u kategoriji kate 12. godina.

Josipa Adžić bila je uspješna u tri meča, među 15 natjecateljica što je dovodi do zlatne medalje u kategoriji kate 13. godina.

Nataša Josipović uspjela je osvojiti dva meča, a u trećem je poražena od svoje klupske kolegice Josipe Adžić. Plasirala se  na drugu poziciju u kategoriji  kate 13. godina.

Matea Radić bila je uspješna u dva meča. U finalu je poražena i plasirala se na drugu poziciju u kategoriji kate 14. godina.

Brončanu medalju u kategoriji kate za djevojčice do 11 godina osvojila je Mia Pervan.

U kategoriji kadetkinja brončane su bile Leonora Jakić i Klara Mrkonjić, koje su bile u konkurenciji 12 natjecateljica.

Ekipni nastup mlađih kadetkinja je također bio uspješan. U dva nastupa su Žepčanke ponovo obranile i potvrdile da su u ovoj kategoriji najbolje u karate savezu BiH. Zlato su osvojile Matea Radić, Nataša Josipović i Josipa Adžić.