Uvjerljiva pobjeda RK Gračanica protiv RK Žepče 48:20

U drugoj utakmica 13. kola Prve lige Federacije BiH – grupa Sjever koja je igrana u Gračanici u subotu 11. ožujka žepčaki rukometaši su doživjeli težak poraz izgubivši utakmicu u gostima sa 28 golova razlike.

Uvjerljiva nadmoć RK Gračanice vidjela se već nakon odigranog prvog poluvremena kad se na odmor otišlo pri rezultatu 22:14 za domaćine. Stanje se nije popravilo ni u drugom poluvremenu a gosti su za 30 minuta uspjeli postići smao 6 golova te je konačni rezultat na kraju bio 48:20. Ova pobjeda približila je RK Gračanicu ulasku u Premijer ligu FBiH. Kao olakšavajuća okolnost za ovako težak poraz RK Žepče jest i činjenica da je u ovom susretu nedostajalo pet prvotimaca i to: Jozo Zovko, Tomislav Jukić, Stjepan Keškić, Luka Lovrić i Emir Barjaktarević.