Turnir MZ: Pobjede Viništa, Selišta i Gornje Ozimice

U trima utakmicama 3. kola malonogometnog turnira mjesnih zajednica općine Žepče odigranim jučer, 2. kolovoza 2017. postignuto je 10 pogodaka a pobjede su zabilježile ekipe mjesnih zajednica Vinište, Selište i Gornja Ozimica.

U prvom susretu večeri Viništani su s 3:0 svladali Golubinju. Pogodak za vodstvo postiže Dominik Zvijerac u 9. minuti, a isti igrač u 17. povećava na 2:0. Treći pogodak u mrežu Golubinje posprema Mirko Međugorac. Najistaknutiji pojedinac u redovima Viništa bio je dvostruki strijelac Dominik Zvijerac, dok se kog golubinje s dva žuta, odnosno crvenim kartonom, istaknuo Ermin Mulasmajić.

Selište se gotovo do zadnjeg sudačkog zvižduka mučilo sa Želećom. Tek u 28. minuti Bruno Knežević postiže prvi pogodak za Selište, a minutu kasnije u listu strijelaca se upisuje i najistaknutiji pojedinac susreta  Ivan Lončar za konačnih 2:0 za Selište. Lončar je ujedno i jedini igrač koji je u ovom susretu dobio žuti karton.

Završni susret večeri odigrali su Gornja Ozimica i Zenički Put a slavila je MZ Gornja Ozimica rezultatom 4:1. Prvi pogodak na utakmici djelo je najboljeg igrača utakmice Zijada Mujića u 18. minuti. Ubrzo zatim u strijelce se upisuju i Belmin Avdić u 20. i Osman Bečić u 21. minuti za vodstvo Gornje Ozimice od 3:0. Kada se mislilo da je sve završeno, u 29. minuti mreže se tresu još dva puta. Četvrti pogodak za Gornju Ozimicu postiže Zijad Mujuć a počasni za Zenički Put Admir Kahriman.

U četvrtak 3. kolovoza igraju se također tri utakmice a sastaju se u 20:00 sati Preko i Čusto Brdo, u 20:45 Tatarbudžak i Ljeskovica te u 21:30 Radovlje i Vitlaci.