RK Žepče s uvjerljivih 37:24 slavio protiv Sane 7

rk zepce_sana7_20191021

U susretu 5. kola 1. Lige FBiH rukometaši Žepča su kod kuće bez većeg napora svladali Sanu 7 iz Sanskog Mosta. Samo otvaranje susreta gostima je dalo malu nadu jer su nakon početnih 2:2 poveli s 4:2 što će biti i jedino njihovo vodstvo. Domaćini su brzo poravnali i prešli u vodstvo koje je do poluvremena naraslo na 8 pogodaka prednosti. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 18:10 a u nastavku su Žepčaci bez većeg napora držali ritam i povećavali rezultatsku prednost do konačnih 37:24.

U redovima domaćina za igru su posebno raspoloženi bili Alen Marković koji je postigao 5 pogodaka, Sifet Hajdić 6, Slobodan Simić 7 i povratnik u ekipu nakon teže ozljede Tomislav Jukić koji je postigao 9 pogodaka. Uz njih u strijelce su se upisali Toni Knežević, Franjo Ravnjak i Ante Klarić s po 3, te Ante Dragičević s jednim zgoditkom.

Kod gostiju Nail Selman i Armin Grbić postigli su po 7, Haris Dugonjić 4 i Gojko Blagojević, Emir Musić i Faruk Makić po 2 pogotka.

Narednog vikenda Žepče očekuje neugodno gostovanje u Tešnju kod Bosne TS kojoj do sada nisu uspijevali uzeti bodove kod kuće. Nadamo se da će naši momci narednog vikenda prekinuti tu tradiciju.