RK Žepče poražen u Cazinu od RK Krajine

Utakmicom 17. kola Prve rukometne lige FBiH skupina sjever koja je igrana u nedjelju, 15. travnja, rukometni klub Žepče je pretrpio prvi poraz u proljetnom dijelu prvenstva od RK Krajine iz Cazina a rezultat je bio 33:25 za domaćine.

RK Žepče i dalje ostaje na 4. poziciji na ljestvici s 30 bodovav dok  trećeplasirana ekipa Krajine “bježi” za 6 bodova.

Najviše pogodaka za Žepčake jučer su postigli Tomisalv Jukić i Emir Bajraktearević po 7, 5 pogodaka postigao je Stjepan Malbašić, Luka Lovrić u mrežu je pospremio 4 gola a Stjepan Keškić i Alen Marković po 1 gol. Za RK Žepče još su nastupli: Toni Knezović, Marin Šimić, Krunoslav Jorgić, David Đerek, Marinko Zovko, Damir Ćoruša, Damir Stanković i Ivan Babić. Kod domaće ekipe Nedrin Vunić je bio neuhvatljiv s 15 zgoditaka.

Nakon ovog poraza RK Žepče će već u četvrtak pokušati doći do nova tri boda u utakmici s rukomentim klubom iz Gračanice. Utakmica će se igrat u dvorani KŠC-a Don Bosco u Žepču u četvrtak 19. travnja s početkom u 20:00 sati. Ekipa iz Gračanice na svom facebook profilu je pohvalila RK Žepče:” Gostujemo najprijatnijem iznenađenju lige, mladoj ekipi Žepča. Predvođeni sjajnim Enverom Bajraktarevićem s klupe, golobradi žepački srednjoškolci pojačani vršnjakom, talentiranim Emirom Bajraktarevićem sigurno čuvaju 4. poziciju na tabeli. Podsjetit ćemo da su i u Gračanici momci iz Žepča ostavili odličan utisak i da su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist s +2 gola prednosti. Tek u nastavku kada su natjerali domaćine da uvedu najjaču postavu slomljen je otpor Žepčaka koji su na toj utakmici igrali oslabljeni što još više potvrđuje njihov potencijal. Ne sumnjamo u pobjedu našeg tima, ali očekujemo dobru i kvalitetnu utakmicu protiv poletnih domaćina”, stoji na fb profilu RK Gračanice.