Poraz rukometaša Žepča kod kuće, za liječenje Nike Zrno prikupljeno 1465 KM

U dvorani Katoličkog školskog centra Don Bosco u Žepču u nedjelju 12. studenog od 16:00 sati odigrana je utakmica 7. kola Prve rukometne lige FBiH, u skupini Sjever, u kojoj je RK Žepče poražen od RK Krajina iz Cazina rezultatom 32:38. Tijekom utakmice prikupljena su novčana sredstva u iznosu 1465 KM, od čega je 400 KM donirao Rukometni klub Žepče i ista su uručena obitelji Zrno iz Bistrice kao pomoć za liječenje naše male sugrađanke Nike Zrno.

Oko 300 gledatelja koliko se okupilo u KŠC-u Don Bosco do pred sam kraj susreta  imali su priliku pratiti dobru i zanimljivu rukometnu predstavu. Ekipe su se izmjenjivale u prednosti od maksimalnih 3 pogotka sve do 52. minute kada gosti iz Cazina prelamaju susret u svoju korist. Završilo je 38:32 za goste, dok je rezultat na poluvremenu bio poravnat, 17:17.

Za RK Žepče su nastupili: Damir Ćoruša, Jozo Zovko, Damir Stanković, Ante Dragičević (8), Stjepan Keškić (6), Tomislav Jukić (9), Krunoslav Jorgić, Marin Šimić, David Đerek, Alen Marković (2), Emir Bajraktarević (3), Stjepan Malbašić (4) i Toni Knežević.  Treneri: Enver Bajraktarević i Dario Ćoruša.

Za RK Krajinu su igrali: Jasmin Hušić, Demirel Salkić, Amar Omanović, Denis Hošić (3), Belmin Murić, Nerdin Vunić (7), Smail Dautović, Mirnes Rekić (5), Alen Durić (5), Asim Kapić (9), Muhamed Šumar, Derviš Rešić (8), Arman Rekić, Ismet Seferagić, Alen Lipović (1) i Edis Beganović. Treneri: Emir Dautović i Sanel Bajramović.

Suci na ovoj utakmici bili su Haris Hadžikadunić i Kemal Vidimlić a delegat susreta je bio Slavko Tkaček.

Susreti 8. kola će se igrati narednog vikenda a Žepčake očekuje neugodno gostovanje u Gračanici kod istoimene ekipe.