Poraz MNK Žepča na Ilidži

U 4. kolu 1. Futsal lige FBiH MNK Žepče je na današnjem gostovanju u Ilidži poražen s 4:3 od momčadi DiaBiH. Tijekom cijelog susreta snage na terenu su bile poprilično izjednačene. Domaćini su zahvaljujući iskusnijoj ekipi manje griješili što je u konačnici i rezultiralo pobjedom.

Poveli su u 4 minuti preko Foče da bi u 8. izjednačio Ivan Martinović. Zatim su uslijedila dva pogotka domaćina, u 22. i 26. minuti mrežu Žepčaka pogađaju Kenan Boja i Bakir Hota. Na 3:2 smanjuje Slaven Perković, da bi gosti ponovo preko Nermina Spahovića povećali na 4:2. U samoj završnici Žepčaci nastoje izjednačiti što je rezultiralo autogolom domaćina. Igrajući s vratarem igračem Žepče je u posljednjoj minuti imalo dvije izgledne prilike za poravnanje ali je Martinović neprecizan i susret završava pri rezultatu 4:3 za DiaBiH.

Novo iskušenje naše malonogometaše očekuje već u srijedu kada će u osmini finala Kupa BiH u Žepču ugostiti viceprvaka BiH MNK Brotnjo iz Čitluka. Susret se igra u dvorani KŠC Don Bosco s početkom u 18:00 sati.