Pobjeda RK Žepče u Lukavcu

U proteklom kolu Prve rukometne lige FBiH skupina Sjever, RK Žepče je u gostima kod RK Lukavac ostvario pobjedu rezultatom 28:27.

Prvo poluvrijeme je proteklo u neizvjesnosti te se na odmor otišlo s rezutatom 15:15. U drugom poluvremenu bilo je serija kada su Lukavčani vodili i po tri razlike, no vodstvo nisu uspjeli zadržati te su razigrani žepčaci ipak uspjeli upisati tri nova boda. Najbolji strijelac je bio Tomislav Jukić s 10 zgoditaka, a Darko Matijević pogodio je 6 puta. Po tri gola dali su David Đerek, Toni Knezović i Franjo Ravnjak; Dario Slišković 2 i Ante Klarić 1 gol. Najviše zgoditaka za domaćine je postigao Ajdin Džibrić koji je mrežu žepčaka zatresao 9 puta. Podsjećamo kako su Tomislav Jukić i Toni Knezović proglašeni najboljim sportašem, odnosno najboljom mladom nadom za 2018. godinu u izboru sportskog saveza općine Žepče.