Odigrane utakmice prvog susreta trećeg kola na turniru mjesnih zajednica općine Žepče

Prve ekipe iz grupe D koje su trebale odmjeriti svoje snage na terenu trebale su biti Ljubatovići i Matina, ali zbog nedolaska ekipe Matina službeni susret je registriran rezultatom 3:0 za ekipu LJubatovići.

Druge ekipe koje su zaigrale iz ove grupe jesu ekipa Žepče i ekipa Lug Brankovići. Već  u 2’ minuti pogotkom Ivana Martinovića ekipa Lug Brankovići je povela, a Martin Lukić u 15′ i Ivan Slišković u 25’ su povećali na 3:0, dok je za konačan rezultat ekipa Žepče smanjila poraz pogotkom Ensara Šečića u 30’ minuti. Konačan rezultat između Žepča i Lug Brankovića je 1:3. Igračem utakmice proglašen je Ivan Martinović.

Iz grupe A sučelile su se ekipe Globarice i Novog Naselja. U 20’ minuti pogotkom Roberta Rašića ekipa Novog Naselja je povela, minutu iza toga Vlado Lučić je pogodio za izjednačenje, da bi već u sljedećoj minuti  Nikola Spajić pogodio za ponovno vodstvo Novog Naselja. Konačan rezultat za 1:3 je ozvaničio ponovno Robert Rašić pogotkom u 29’ minuti čime je donio uvjerljivu pobjedu ekipi Novog Naselja  te je proglašen  igračem utakmice.  Još jedna utakmica se sinoć odigrala i to između ekipa Begov Hana i Donje Ozimice, gdje je ekipa Begov Hana odnijela uvjerljivu pobjedu rezultatom 11:0. Dva head tricka postigli su Kerim Kamarić i Kenan Grahić koji je kasnije proglašen i igračem utakmice, dva pogotka postigao je Abdulah Grahić, a Alija Bajrić, Benjamin Kamerić  i Benjamin Bečić su postigli po jedan pogodak.