NK Žepče slavio protiv NK Natron Maglaj

U okviru četvrtog kola druge lige FBiH proteklog vikenda NK Žepče je slavio u gostima kod NK Natron Maglaja.

Od početka susreta Žepče je uspostavilo dominaciju na terenu i ofanzivno krenulo ka golu domaće ekipe. Već u 15. minuti Nikola Budimir izlazi sam pred vratara i pogađa za 1:0. Samo 8 minuta kasnije, u 23. ista situacija, isti igrač povećava vodstvo  na 2:0. U nastavku prvog dijela utakmice Žepče i dalje napada al bez prave završnice.

Na početku drugog poluvremena Martinović dodaje za Budimira koji postiže svoj treći gol i hat-trick. Do kraja utakmice domaći nogometaši su ipak uspjeli postići počasni zgoditak za 3:1.

U svom izvještaju s utakmice iz NK Žepče navode nekorektno ponašanje sudca i posebno domaćih igrača. “Sudac utakmice je dopustio grubu igru domaćih igrača i skroz pogubio konce utakmice što je dalo poticaj domaćim igračima da nastave grubo igrati i samo se čekao najmanji trenutak da dođe do eskalacije”, navode između ostalog iz NK Žepče.

Idući susret NK Žepče igra na domaćem terenu protiv ekipe Bosna Visoko.