NK Žepče uvjerljivom pobjedom protiv NK Borac Jelah osigurao prolazak u četvrtzavršnicu Kupa ZDK

Više nego uvjerljivo, rezultatom 8:0, NK Žepče je u susretu drugog kola Kupa ZDK igranom u srijedu 16. svibnja u Žepču svladao FK Borac Jelah i tako osigurao prolaza u četvrtzavršnicu. Iako u 37. minuti pri rezultatu 1:0 nije realizirao jedanaesterac junak susreta bio je Hadis Krehmić s postignuta 4 pogotka. Krehmić je protivničku mrežu tresao u 3., 42., 69. i 85. minuti. Uz njega, u strijelce su se još upisali početkom drugog poluvremena Marko Jorgić, debitant u seniorskoj selekciji Nikola Budimir u 75. i Darko Miličević u 80. minuti. Potvrdu uvjerljive pobjede, 8:0, postavlja u samoj završnici susreta kapetan Vlado Lučić.

Protivnik žepčacima u sljedećem kolu Kupa znat će se do nedjelje kad je na rasporedu 27. kolu Druge nogometne lige FBiH u skupini Centar u kojem će NK Žepče ugostiti prvoplasiranu ekipu na ljestvici, ekipu FK Goražde. Nakon što su s lakoćom u Kupu svladali drugoplasiranu momčad, NK Borac Jelah, za očekivati je da će i lider prvenstva u Žepču doživjeti sličnu sudbinu. Ulaz na utakmicu je slobodan.