NK Žepče slavio minimalnu pobjedu protiv NK Pobjeda

U okviru dvadeset drugog kolo Druge lige Federacije BiH, skupina Centar, NK Žepče svladao je danas na domaćem terenu NK Pobjeda rezultatom 1:0.

Prvo poluvrijeme proteklo je u terenskoj inicijativi domaćih, ali bez ozbiljnijih prilika. U drugo poluvrijeme NK Žepče je ušao puno agresivnije i već u 46. minuti, nakon izborene lopte Lučića i centaršuta Omerdića, Adžić postiže zgoditak. Žepče je do kraja susreta dominiralo, stvorilo veliki broj prilika, tresla se greda pa i vratnica, ali se rezultat do kraja utakmice nije mijenjao.

NK Žepče nakon ove pobjede ponovno zauzima drugu poziciju na prvenstvenoj ljestvici s devet bodova manje od vodećeg Radnika i bodom više od trećeplasiranog Borca iz Jelaha kod kojeg gostuje u subotu.