NK Žepče razočaran suđenjem u porazu kod NK Azot

Nogometaši Nogometnog kluba Žepče pretrpjeli su danas poraz 2:1 kod Nogometnog kluba Azot iz Vitkovića, prekinuvši tako sjajni niz od osam utakmica bez poraza.

Domaći su poveli u 14. minuti iz jedanaesterca dok je par minuta prije odmora poravnao Martinović. NK Azot je postigao pobjednički gol u 57. minuti. U posljednjih pola sata NK Žepče je pokušavao doći do izjednačenja, pa i preokreta, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu. NK Žepče je današnju utakmicu otputovao s nekoliko povrijeđenih igrača i bez prvotimaca Gorana Jurića, Fahira Omerdića, te kapetana Vlade Lučića.

“Današnja utakmica obilovala je grubim startovima domaće ekipe, više nego sumnjivim sudačkim odlukama kod jedanaesterca i pobjedničkog gola za domaćina, pa čak i psovkama upućenim žepačkim nogometašima od strane pomoćnog suca Harisa Avdića, čije citiranje nije za javnost,” ističu veliko razočaranje na svojoj službenoj stranici nogometaši NK Žepče.