NK Žepče pobjedom započeo drugi dio sezone

Nogometaši Žepča bili su bolji od maglajskog Natrona na otvaranju drugog dijela sezone, a pobijedili su rezultatom 3:2. Igralo se 16. kolo Druge lige FBiH, skupina Centar.

Omerdić je nakon asistencije Jorgića početkom utakmice doveo Žepče u vodstvo. Na 2-0 u 37. minuti povisio je Kristijan Jukić nakon što ga je u petercu gostiju sjajnim centaršutom pronašao Anton Tadić. U sudačkoj nadoknadi prvog dijela gosti se vraćaju u utakmicu.

Desetak minuta igre u drugom dijelu bilo je dovoljno da Žepče realizira treći pogodak. Nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao Jorgić koji pogađa za 3-1.

Nedugo nakon gola Jorgića gosti se uspijevaju drugi put vratiti u utakmicu, ali do boda ipak nisu mogli, izvijestili su iz NK Žepče.

U narednom kolu Žepče će gostovati u Sarajevu kod SAŠK-a.