MNK Žepče i MNK Željezničar za vikend odigrali neriješeno

MNK epe_03_02_2020MNK Žepče je u nedjelju 2.2.2020 odigralo neriješeno protiv MNK Željezničara.

Na samom početku utakmice Žepče je uspjelo doći do vodstva preko Andrića, kojem je odlično asistirao Šimić nakon prodora s desne strane. Nakon toga MNK Žepče je imalo još nekoliko prilika koje nije iskoristio te je Željezničar napravio preokret, i nakon par minuta postigao gol za 3:1. U drugi dio Žepče je ušlo dobro, i ponovno preko Andrića postigao pogodak. Ubrzo nakon toga uslijedila je dobra akcija domaćih za 4:2. Deset minuta do kraja MNK Žepče je uvelo golmana igrača, ali domaći su se dobro obranili i uspjeli postići svoj peti pogodak. Pet minuta do kraja Žepče pravi preokret, u samo par minuta uspjelo je postići 4 pogodaka i 45 sekundi do kraja rezultat je bio 5:6 za goste. Međutim pobjeda je Žepču izmakla 3 sekunde prije kraja susreta, te je 6:6 bio konačan rezultat utakmice.